بستن فاصله بین دندان ها با انجام لمینت و کامپوزیت

بستن فاصله بین دندان ها با انجام لمینت و کامپوزیت

از نظر دندانپزشک خود ، اگر دندان های شما سالم هستند و شما خوشحال هستید ، دیگر نیازی به بستن شکاف بین دندان ها نیست. این می تواند یک ویژگی دوست داشتنی باشد و بسیاری از مردم از ترک آن خوشحال هستند. با این حال ، ما می دانیم که همیشه اینگونه نیست.

گزینه های بستن دیاستما (شکاف در دندان)

  1. کامپوزیت

سبکترین و سریعترین گزینه استفاده از

کامپوزیت دندان است که همان ماده ای است که برای ساختن پر کننده های سفید مورد استفاده قرار می گیرد. این باعث می شود تا دندان ها شکسته نشوند. این چیزی است که دندانپزشک می تواند به راحتی عمل کند و مطلوب است زیرا به هیچ وجه ساختار دندان موجود را تغییر نمی دهد.

اشکال استفاده از کامپوزیت این است که مواد برای سایش طولانی مدت ایده آل نیستند. کامپوزیت می تواند یک راه حل مناسب برای شکاف های کوچک باشد ، اما برای مشکلات بزرگتر راه حل های دیگری نیز وجود دارد.

  1. لمینت

با استفاده از روکشهای

لمینت دندان ، تصویر کلی را بررسی می کنیم. اگر بین دو دندان شکاف قابل توجهی وجود داشته باشد ، ممکن است لازم باشد تا سه یا چهار دندان اطراف آن را تنظیم کنید تا نتیجه طبیعی جلوه کند. با

لمینت سرامیکی ، یک لایه نازک از پرسلن بر روی قسمت بیرونی دندان اعمال می شود و کنترل کامل بر شکل و سایه نتیجه نهایی را به ما می دهد.

آزمایشگاه دندانپزشکی می تواند

روکش دندان لمینت را برای مناسب بودن دندان آماده کند. تکنسین ها برای اضافه کردن بافت سطح و خصوصیات کمی وقت می گیرند به طوری که روکش های نهایی از دندان طبیعی قابل تشخیص نیستند. این فرایند به ما اجازه می دهد تا جزئیات بیشتری را در دندانهای جدید که اضافه کردن دندانپزشک برای کامپوزیت دشوار است ، بکشیم.

بیشتر بخوانید:

نحوه انجام ایمپلنت دندان،

نارسائی ایمپلنت دندان،

طول عمر ایمپلنت دندان،

هزینه ایمپلنت دندان

با وجود هر یک از این گزینه ها ، اضافه کردن عرض فقط به دو دندان جلو برای بستن شکاف می تواند نسبت دندان ها از تعادل خارج شود. ما به عنوان عنصر اصلی ایجاد لبخندهای طبیعی به نظر می رسد توجه زیادی به نسبت دندان ها می کنیم. تغییر در دندانهای جلوی باید با لبخند به طور کلی هماهنگ باشد ، بنابراین مهم است که هنگام بسته شدن شکاف ، در حالی که نادیده گرفتن شکل جدید دندان ها پس از پر کردن آن ، تمرکز نکنید. اگر دندان بطور کامل از بین رفته باشد بهترین گزینه درمانی

ایمپلنت دندان می باشد.

https://www.seapointclinic.ie/blog/closing-a-gap-in-your-teeth-3-easy-options

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هدهد تیکس خبر رابطة الذخائر الإسلامیة تعمیرات خودرو ده فجر حروف استقلال خوزستان خط بسته بندی روغن موتور و رنگ Payton4uc559t Blog watashi no bullshit