چه افرادی واجد شرایط ایمپلنت هستند؟

چه افرادی واجد شرایط ایمپلنت هستند؟

آیا استفاده از این روش محدودیت سنی دارد؟

ایمپلنت دندان برای افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند استفاده میشود.افرادی که به دلایل مختلف مثل پوسیدگی دندان ،

بیماری لثه ،ضربه،شکستگی  و تصادف و . دندان های خئدرا از دست داده اند ، واجد شرایط ایمپلنت یا کاشت دندان هستند . ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت و بعد از جراحی دندان در استخوان فک کار گذاشته میشوند.

طول عمر ایمپلنت دندان در صورت مراقبت از آن می تواند دائمی باشد.

ایمپلنت دندان در چه سنی مناسب است؟

ایمپلنت دندان باید در سنی که رشد فکی و استخوانی فرد مورد نظر کامل شده باشد ، انجام گیرد.در خانم ها از 16 سالگی و در آقایان از سال به بالا انجام عمل

انواع ایمپلنت دندان یا کاشت دندان مانعی ندارد ، به همین دلیل به طور مثال برای نوجوانان 12 ساله ای که دندان کرسی خود را ،که بیش از سایر دندان ها در معرض پوسیدگی قرار دارد از دست میدهد ، ایمپلنت توصیه نمیشود،بلکه باید با مراقبت و حفظ سلامت بافت های استخوانی و فکی و مدیریت فضا در آن ناحیه به دلیل تمایل دندان های اطراف به پر کردن آن ، اجازه داد سن فرد به میزان مورد نظر رسیده و سپس ایمپلنت صورت بگیرد.

کامپوزیت دندان کم خطرترین روش

دندانپزشکی زیبایی در سنین پایین است.

لمینت دندان و ایمپلنت در سنین پایین توصیه نمی شود.

لمینت سرامیکی می تواند به مینای طبیعی دندان نوجوانان آسیب برساند.

نحوه انجام ایمپلنت دندان

پس از اینکه پایه ایمپلنت به استخوان شما جوش خورد، مانند ریشه برای تاج دندان جدیدی که قرار ایت جایگزین دندان از دست رفته شما بشود عمل میکند.در نهایت تاج دندان که مانند دندان طبیعی به نظر برسد، به ایمپلنت متصل می شود و فضای خالی دندان از دست رفته را پر می کند.

هزینه ایمپلنت دندان برای هر دندان حدود 3000000 تومان است.

برای موفقیت آمیز بودن کاشت دندان باید مقدار کافی استخوان  در فک وجود داشته باشد.استخوان باید به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند ایمپلنت دندان را نگه دارد.

https://albiondentalglendora.com/services/cosmetic-dentistry/porcelain-veneers/

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دندان ,ایمپلنت ,افرادی ,انجام ,کاشت ,واجد ,ایمپلنت دندان ,واجد شرایط ,کاشت دندان ,شرایط ایمپلنت ,دندان باید ,واجد شرایط ایمپلنت ,شرایط ایمپلنت هستند؟
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راهنمای خرید لوازم ما مَردم ( We are people ) کتاب جامع آزمون صلاحیت بالینی رایگان و به روز ترجمه تخصصی متون شیما موزیک اخبار و اطلاعات فن آوری های حوزه انرژی , کنترل و اتوماسیون صنعتی کمربند بدون سگک دنیای از خوشمزه ها سلامتی و سرگرمی املاک منطقه 22 تهران چیتگر