ایمپلنت دندان برای بیماران قلبی

ایمپلنت دندان برای بیماران قلبی

اگر بیمار قلبی هستید ، انجام اقدامات پزشکی کوچک حتی می تواند یک مشکل اساسی باشد. عوارض ناشی از ترکیبی از داروها و اقدامات احتیاطی که باید مصرف کنید می توانند بر روی بدن شما تاثیر بگذارند. تا همین اواخر روشهای ایمپلنت دندان یکی از این موارد بوده است.

اکنون ، یک رویکرد بسیار کمتر تهاجمی به روشهای ایمپلنت دندان اجازه می دهد تا بیماران قلبی تحت عمل جراحی با عوارض کمتری ، و احتمالاً بدون قطع داروهای ضد انعقادی طولانی مدت خود قرار بگیرند.

معمولاً افرادی که دارای دریچه های قلب پروتز ، ترومبوز ورید عمیق یا بیشتر مشکلات قلبی دیگر هستند ، یک رژیم مادام العمر از رقیق کننده خون تجویز می شوند. بنابراین ، هنگامی که یک عمل باعث خونریزی می شود ، بیمار می تواند مشکلات بزرگی را پیدا کند.

ژورنال ایمپلنتولوژی دهان ، دو مورد جداگانه را ارائه داده است که در آنها از تکنیک جراحی بدون شک به جای تکنیک های معمولی استفاده شده است.

این روش بدون شفاف رویه ای را اجرا می کند که در آن ایمپلنت ها مستقیماً از طریق بافت نرم بیمار به استخوان حفر می شوند. این مطالعه نشان داد که روش بدون لک باعث کاهش خونریزی ، زمان جراحی و درد و التهاب بعد از عمل می شود.

بدیهی است که این خبر خوبی برای بیماران قلبی است ، اما باید به چند مورد اشاره شود. برای یک ، این فقط یک مطالعه فردی است و هر بیمار قلبی قبل از در نظر گرفتن یک روش عمده مانند این باید حتماً با پزشکان و دندانپزشکان خود م کند.

همچنین ، برای هر کسی که ضد انعقاد وارافین را تجویز کرده است ، قبل از انجام عمل ایمپلنت دندان، قطع داروهای خود را قطع کنید. توجه به اینکه وارافین یکی از رایج ترین داروهای رقیق کننده خون در آنجا است ، باید نگران کننده بیماران زیادی باشد ، بنابراین گوش دهید! مطالعه مقدماتی فقط دو بیمار آزمایش نشان داد که بدون تداخل داروی بیمار ، می توان روش بی عیب و نقصی را تحت کنترل قرار داد ، اما مطالعات بیشتر باید این یافته ها را تأیید کند.

اگر بیمار قلبی هستید ، لطفاً هیچ چیز را برای این فرصت رها نکنید. با پزشک خود صحبت کنید و حتما با دندانپزشک  م کنید. اگر این یک گزینه مناسب و مطمئن برای شما باشد ، دکتر می تواند در شروع کار کمک کند.

https://drandrewhall.com/patient-centre/blog/media-centerdental-implants-for-heart-patients/

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: قلبی ,بیمار ,ایمپلنت ,بیماران ,دندان ,مطالعه ,ایمپلنت دندان ,بیماران قلبی ,برای بیماران ,بیمار قلبی ,رقیق کننده ,روشهای ایمپلنت دندان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب درآمد از اینترنت جان موزیک نوشته های یک حقوق خوان روان طب دانلود فيلم با کيفيت 1080p وبلاگ شخصی حسین توکلی بردسکن رهپویان علم و دانش و جاهدوا فی الله حق جهاده وبلاگ تخصصی دکتر سید حسن حاتمی نسب سیستم های تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی