لمینت سرامیکی چیست؟

لمینت سرامیکی چیست؟

روکش لمینت  از

انواع روکش دندان می باشد که قطعات نازک از پرسلن است که برای بازآفرینی ظاهر طبیعی دندانها استفاده می شود و در عین حال استحکام و مقاومت آن را با مینای دندان طبیعی قابل مقایسه می کند. غالباً برای افرادی که به دنبال ایجاد تغییراتی در موقعیت جزئی یا تغییر شکل ، اندازه و / یا رنگ دندان هستند ،

لمینت دندان انتخاب می شود.
روش انجام لمینت دندان به چه صورت است؟

روکشهای چند لایه لمینت شامل تلفیقی از چندین لایه سرامیکی نازک است که جایگزین

مینای دندان اصلی و یک لایه چسب می شوند. برای استفاده از روکش ، مقدار بسیار کمی از مینای دندان اصلی باید حذف شود ، معمولاً کمتر از یک میلی متر. این امر ضروری است زیرا باعث می شود روکش لمینت سرامیکی در دهان جا بیفتد و با ترمیم دقیق تر عملکرد طبیعی دندان هنگام ایجاد ظاهری حتی بهتر از دندان اصلی.

پیوند بین دندان اصلی و لمینت دندان بسیار مهم است زیرا نه تنها کمبود زیبایی مورد نظر را فراهم می کند بلکه پیوندی محکم نیز دارد که برای عملکرد صحیح روکش ضروری است. رزین حساس به نور بین دندان اصلی و روکش قرار می گیرد و سپس با استفاده از یک نور سفت کننده مخصوص سخت می شود.

روکش لمینت در بسیاری از مواقع که دندان اصلی رنگ ، شکل و خطوط ضعیفی ایجاد کرده است گزینه بسیار موفقی است. همچنین برای دندانهای شکسته ، شکاف بین دندانها و در بعضی شرایط که موقعیت دندان به خطر بیفتد و مشکلات جزیی مربوط به نیش وجود داشته باشد ، انتخاب مناسبی است. برای برخی افراد ، لک های سطحی به خوبی در مورد سفید کردن دندان پاسخ نمی دهند. در این شرایط ، روکش لمینت بهترین گزینه است. قیمت لمینت دندان نسبت به نوع دیگر روکش دندان یعنی

کامپوزیت دندان بالاست ولی در برابر دیگر روشها

هزینه ایمپلنت دندان مناسب است.

ایمپلنت دندان روشی است که برای درمان دندان های از دست رفته کاربرد دارد و جایگزین آنها می شود.


مزایای لمینت سرامیکی

از آنجا که روکش های لمینت به صورت جداگانه برای هر بیمار ساخته شده اند ، نمی توان تفاوت بین روکش و یک دندان طبیعی را غیرممکن دانست. بر خلاف دندانهای طبیعی ، روکش های سفارشی در برابر قهوه و لکه های چای و دود سیگار مقاومت می کنند زیرا از مواد پیشرفته ساخته شده اند. مقاومت لمینت در برابر لکه گیری بیشتر از مقاومت

کامپوزیت ونیر است.

با روکش - بر خلاف تاج - دندانهای طبیعی شما تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده و تنها مقدار کمی برای جابجایی روکش تغییر می یابد.

برای دندان هایی که در برابر سفید شدن دندان مقاومت می کنند ، ونیرها می توانند حتی تاریک ترین دندان ها را سفید روشن جلوه دهند.

مراحل نصب لمینت دندان در طی دو جلسه دندانپزشکی زیبایی قابل انجام است.

دندانپزشکان همچنین ممکن است روکشها را به سرعت رفع پیچ و تاب ، همپوشانی و شکافهای کوچک توصیه کنند.
تعمیر و نگهداری پرسلن ونیر

حفظ روکش پرسلن در واقع بسیار ساده است: با مسواک زدن و نخ دندان کردن ، با دندانهای اصلی خود مانند آنها رفتار کنید. استفاده از خمیردندان فلوراید غیر ساینده معمولاً توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی شما پیشنهاد می شود.

یک هفته پس از قرار دادن روکش های شما ، از شما خواسته می شود برای انجام پیگیری و ارزیابی بعدی به مطب برگردید تا دندانپزشک بتواند ببیند چگونه دهان شما نسبت به روکش ها واکنش نشان می دهد. حتی اگر احساس می کنید روکش موفقیت آمیز است ، این قرار ملاقات برای سلامت دهان و دندان آینده شما بسیار مهم است.

اگر عادت دارید دندانهای خود را آسیاب کرده یا گیر کنید ، ممکن است دندانپزشک شما را با نگهبان نیش شب جا دهد تا آسیب نبیند به روکشهای شما.

همچنین شما باید برای مراقبت منظم و حرفه ای به دندانپزشک خود برگردید زیرا روکش چینی باید با یک خمیر مخصوص فرموله شده ، بدون ساینده جلا داده شود و به دلیل این که دندانپزشک شما برای هر علامت نارسایی احتمالی نیاز به معاینه دندانپزشکی شما دارد.

https://dis212dentalgroup.com/treatments/zirconium-porcelain-thinner-laminate-veneer-empress/

 

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دندان ,روکش ,لمینت ,اصلی ,طبیعی ,مقاومت ,دندان اصلی ,لمینت دندان ,لمینت سرامیکی ,روکش لمینت ,مینای دندان ,لمینت سرامیکی چیست؟
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Coin City حفاظ شاخ گوزنی سقف کشسان توسعه افراز هوراد همه دانسته های من ❣دیار خورشید❣ استخدام طلاب Londongji1k News بهترین غذا ها تولید ملی الکتروجم | 09125793438